VilniusSliders

Radijo bangomis valdomų modelių (drifto) klubas.
RC drifto trasa Vilniuje
Modelių nuoma

Rėmėjai

RcMart

rcmart.com

Bene gausiausią pasirinkimą turinti, vienas geriausių kainų siūlanti parduotuvė. RcMart kolektyvas mielai prisideda prie varžybų prizų, trasos patobulinimo darbų.


DS Racing

DS Racing

Puikių padangų (ir ne tik) gamintojai iš Tailando, kurių produkciją renkasi daugumos šalių čempionatai ir net Pasaulio čempionatas D1-10!


Modeliukai.lt

Modeliukai.lt

Gausiausią stendinių modelių pasirinkimą siūlanti elektroninė parduotuvė, kuri nepamiršta ir "didesnių" kolegų, bei mielai pasiūlo dažų, medžiagų ar įrankių palankiomis kainomis.
Taip pat mielai prisideda prie varžybų organizacinių klausimų, skatina domėtis stendiniais modeliais bei padeda tobulinti žinias kėbulų apdirbimo klausimais.


RCdalys.lt

RCdalys.lt

RCdalys.lt RC modelių centre teikiamos visos RC modeliavimo paslaugos. RCdalys.lt klientams patrauklūs savo novatoriškumu ir profesionaliu požiūriu į RC modeliavimą ir klientų poreikius, o parduotuvė siūlo mažiausias kainas Lietuvoje.


Team Tetsujin

Team Tetsujin

Team Tetsujin - tai įvairiapusiška bičiulių komanda iš Japonijos, gaminanti išskiritinius Tetsujin Super Rim ratlankius su keičiamu "offsetu", kėbulus, trasos atributus, led sistemas ir dar daug visko. Taip pat, tai RC drifto trasa Japonijoje


Dynami:t

Dynami:t

Gazuotas gaivusis gėrimas, kurio sudėtyje yra B grupės vitaminų, sukurtas fiziškai bei protiškai aktyviems žmonėms.


FCKIT.pl

Gali būti tekstas „RC STUFF FCK*IT powered by REGIEL KILLER“ vaizdas

Apie VilniusSliders

Mus rasite
Šeškinės g. 22, Vilnius

El. paštas: [email protected]