VilniusSliders

Radijo bangomis valdomų modelių (drifto) klubas.
RC drifto trasa Vilniuje
Modelių nuoma

Praūžė pirmoji rc drifto stovykla DriftCamp

Rugpjūčio 2 - 4-ą dienomis praūžė pirmoji radijo bangomis valdomų modelių drifto stovykla DriftCamp 2019, kurios metu vyko trečiosios įskaitinės Baltijos RC drifto čempionato varžybos. Norime padėkoti Sudeikių multifunkcinio centro personalui, kuris mus taip šiltai priėmė ir suteikė mums tiek vietos pasireikšti. Dalyviai vien driftu neapsiribojo bagiai, džipai “crawleriai”, lėktuvai, dronai ir net benzininė Baja - laisvu nuo drifto metu galima buvo išmėginti viską.

 

Na, o pačios varžybos ir vėl įnešė intrigos į čempionato rezultatų lentelę. Perkopus į antrąją čempionato pusę saugus negali jaustis niekas.

Geriausią kvalifikacijos vietą parodęs Karolis Bašinskas ir poriniuose važiavimuose įrodė, jog ne veltui šių metų čempionate turi susikrovęs didžiausią taškų kraitį - pridėjus šio etapo taškus (100) viso jau turi surinkęs 276. Tiesa, ne taip ir toli atsilikę, antrąją ir trečiąją vietomis dalinasi po 208 taškus surinkę Artūras Agadžanianas ir Mažvydas Mikalauskas, DriftCamp varžybose atitinkamai užėmę ketvirtą ir trečiąją vietas. Mažvydas, uždirbęs 78 taškus lentelėje šoktelėjo per dvi pozicijas.
Didžiausi nuosmukiai po šių varžybų - pirmą kartą šiais metais varžybas praleidusio Edvino Balčiūno, bei antrojo etapo nugalėtojo Martinš Zarinš.
Bet kaip ir minėjome: saugus dar negali būti niekas, šiame sezone dar liko keletas varžybų, tad susitiksime jau visai netrukus - ketvirtajame Baltijos šalių RC drifto čempionato etape.

Sveikiname nugalėtojus! DriftCamp varžybų rezultatus rasite: https://live.vilniussliders.lt/lt/event/drift-camp-2019
Čempionato įskaita: https://live.vilniussliders.lt/lt/cempionatas/baltic-rc-drift-championship-2019

VilniusSliders DriftCamp trasa

VilniusSliders DriftCamp trasa naktį

DriftCamp varžybų instruktažas

Kvalifikacijos užduoties pristatymas

Naktinė DriftCamp treniruotė

Porinių važiavimų užduoties pristatymas

Dalyviai

Poriniai važiavimai

Nugalėtojo Karolio Bašinsko modelis

DriftCamp varžybų nugalėtojai

Apie VilniusSliders

Mus rasite
Šeškinės g. 22, Vilnius

El. paštas: [email protected]