VilniusSliders

Radijo bangomis valdomų modelių (drifto) klubas.
RC drifto trasa Vilniuje
Modelių nuoma

VilniusSliders įspūdžiai iš D10 Battle of Poland

Balandžio 22 dieną, Varšuvoje vyko pirmasis Lenkijos RC drifto čempionato "D10 Battle of Poland" etapas "RC Drift Park" trasoje.
Mūsų komanda nutarė susipažinti su kolegomis iš kaimyninės šalies, išbandyti nuostabiai detalią jų trasą ir tam tikslui subūrė du ekipažus.

Kaip visa tai atrodė? Žiūrėkite mūsų draugų ir partnerių Autoplius.lt parengtame vaizdo klipe:

 

Na, o kaip mums sekėsi?
Atsižvelgiant į tai, kad mes įpratę važinėti kiliminėse, platesnėse trasose, tai ši, gana siaura betoninė trasa pradžioje pateikė ne vieną siurprizą - persimetimai aštrūs, pora jų - labai lėti, tačiau trasa nebuvo labai sunki, o pasirinkus tinkamas padangas - labai smagi.
Konfigūracija - atkartota Minami, esanti Ebisu trasoje, su legendiniu šuoliuku prieš posūkį. Tiesa, tokia siaura trasa pasufleravo organizatoriams, kad poriniuose važiavimuose bus akcentuojami "clipping points", o ne atstumas, tačiau mes juk Japoniškojo, o ne Formula D fanai - spaudėm varžovus kiek galėjom, to pasekoje - TOP8 - mūsų. Deja, labai trumpos treniruotės prieš varžybas lėmė ne vieną klaidą ir ant podiumo užlipti nepavyko, tačiau taškus bendroje čempionato įskaitoje uždirbome, o vertindami, jog RWD klasėje varžėsi 32 pilotai - rezultatai tikrai džiuginantys.
Kitą etapą teks praleisti, mat jis kertasi su mūsų dalyvavimu pasaulio rc drifto čempionate Nyderlanduose, tačiau paskutiniame etape būtinai sudalyvausime ir pasistengsime sujaukti jų taškų lentelę pakildami kiek galima aukščiau.

Pačią RC Drift Park trasą siūlome aplankyti kiekvieną rc drifto faną - abi trasos pasakiškai detalios - vienas malonumas jomis slysti, kolegos iš Lenkijos labai draugiški ir visad pasiruošę padėti! Na, o jei neturi modelio? Ir šį jie mielai tau išnuomos.

Keletas vaizdų iš trasos:

VilniusSliders RC Drift Park trasoje Varšuvoje

 

#vilniussliders at @rcdriftpark

A post shared by VilniusSliders (@vilniussliders) on Apr 22, 2017 at 2:57pm PDT

 

#walltap #vilniussliders @rcdriftpark

A post shared by VilniusSliders (@vilniussliders) on Apr 22, 2017 at 2:45pm PDT

 

#vilniussliders

A post shared by VilniusSliders (@vilniussliders) on Apr 22, 2017 at 2:54pm PDT

 

vilniussliders

A post shared by VilniusSliders (@vilniussliders) on Apr 22, 2017 at 2:15pm PDT

Apie VilniusSliders

Mus rasite
Panerių g. 49, 2 aukštas, Vilnius

Trasos tel.: +370 671 25 984
Kontaktiniai: +370 615 14 333, +370 612 31 323

El. paštas: [email protected]