VilniusSliders

Radijo bangomis valdomų modelių (drifto) klubas.
RC drifto trasa Vilniuje
Modelių nuoma

Prieš finalą Comic Con festivalyje įtampa auga

Po trečiojo Baltijos šalių RC drifto čempionato "Baltic RC drift championship" etapo nemažos rokiruotės kovoje dėl čempiono titulo. Įtampa tik auga, nei vienas nėra saugus ir viską lems rezultatai Comic Con vyksiančiame finale.

Na, o dabar apie rezultatus. Trasa tikrai nebuvo lengva ir tai buvo galima matyti iš kvalifikacijos rezultatų. AWD klasėje geriausią rezultatą pademonstravo Karolis Bašinskas, surinkdamas 79 taškus ir demonstruodamas puikų stabilumą (73, 78, 79). RWD, kolega iš Latvijos, Martinš Zarinš, surinkęs 70 taškų (53, 63, 70).

 

Po atkaklios kovos poriniuose važiavimuose ir ne vieno One More Time, AWD klasėje trečiąją vietą iškovojo RC Drift Kaunas komandos atstovas Mindaugas Skirgaila, kuris uždirbo 78 taškus, bei pakilo į trečiąją turnyro lentelės poziciją.
Antrą vietą užėmė Karolis Bašinskas, kuris šiuo metų užimą pirmąją vietą čempionate ir faktiškai jau užsitikrino čempiono titulą.
AWD klasės nugalėtoju tapo Mažvydas Mikalauskas ir pasipildęs 100-u taškų šoktelėjo į antrąją čempionato poziciją.

RWD klasės kovos buvo dar nuožmesnės, o taškų dalybos įnešė dar daugiau intrigos.
Trečiąją vietą ir 78 taškų iškovojo VilniusSliders komandos atstovas Artūras Agadžanianas, bei šoktelėjo per tris pozicijas čempionate iki 8-osios.
Antras - kolega iš Latvijos, Drift Animals komandos atstovas Andree Little, kuriam šios varžybos buvo pirmosios šiame sezone (praėjusiais metais Andree karaliavo kartu su kolega Martinš).
Pirmas - Povilas Žukovskis, uždirbęs 100 taškų Povilas iš pirmosios vietos išstūmė Martinš Zarinš ir juos prieš finalą dabar skiria tik 29 taškai.
Užėmęs ketvirtąją vietą, su 199 taškais į trečiąją čempionato poziciją pakilo Tomas Orentas, o jam iš paskos, su 183 taškais, jo komandos draugas Rytis Mažylis.

Taigi, RWD klasėje prieš finalą, tikras chaosas. Nei pirma - antra, nei trečia - ketvirta pozicijos nėra aiškios ir viskas dar gali pasikeisti po mažiau nei mėnesio įvyksiančiame finale, tad laukiame Jūsų visų rugsėjo 15 - 16 dienomis, Litexpo parodų rūmuose vyksiančiame festivalyje Comic Con 2018.

AWD klasės nugalėtojai:

2018 Baltic RC drift championship čempionato AWD klasės nugalėtojai

RWD klasės nugalėtojai:

2018 Baltic RC drift championship čempionato RWD klasės nugalėtojai

AWD čempionato lentelė:

2018 metų Baltijos šalių RC drifto čempionato AWD klasės rezultatai po III etapo

RWD čempionato lentelė:

2018 metų Baltijos šalių RC drifto čempionato RWD klasės rezultatai po III etapo

P.S. kas dar nematėte, kaip mes statome trasas varžyboms, galite susipažinti pažiūrėję šį neilgą vaizdo įrašą: 

Apie VilniusSliders

Mus rasite
Panerių g. 49, 2 aukštas, Vilnius

Trasos tel.: +370 671 25 984
Kontaktiniai: +370 615 14 333, +370 612 31 323

El. paštas: [email protected]