VilniusSliders

Radijo bangomis valdomų modelių (drifto) klubas.
RC drifto trasa Vilniuje
Modelių nuoma

Pirmieji taškai ir pirmosios netektys

Po pirmojo Baltijos šalių rc drifto čempionato etapo dalyviai pasidalino pirmuosius taškus ir jau turime pirmąsias staigmenas!

Kvalifikacijoje geriausiai pasirodė praėjusių metų lyderiai ir tai vargu ar ką nustebino. Karolis Bašinskas (93 balai), Povilas Žukovskis (92 balai) ir Tomas Orentas (75 balai) pasidalino pirmąsias tris pozicijas. Tačiau pakankamai negreita ir vietomis siaura trasa pareikalavo aukų. Pirmasis su techniniais nesklandumais susidūrė Dominykas Artiomovas, o vėliau - sugedęs diferencialas atėmė iš Tomo Orento galimybę užsidirbti daugiau taškų.

 

VilniusSliders trasa Baltijos RC drifto čempionato pirmojo etapo metu

Intensyvi kova virė iki pat finalų, iki kurių greičiausiu keliu nužygiavo Karolis Bašinskas, bei Povilas Žukovskis, beje, susitikę pusfinalyje, kurį laimėjo Karolis, o vėliau susitiko finale ir čia jau pergale džiaugėsi Povilas, kuris, beje, šį sezoną bandys apginti Baltijos šalių rc drifto čempiono titulą iškovotą pernai.
Trečią vietą užėmė Artūras Agadžanianas, o 4-ąją - Aurelijus Janulis.

Taigi, pirmieji čempionato taškai: Povilas Žukovskis - 100, Karolis Bašinskas - 88, Artūras Agadžanianas - 78, Aurelijus Janulis - 69. Visą čempionato įskaitą rasite mūsų rezultatų puslapyje.

Sveikiname nugalėtojus ir jau pradedame ruoštis antrąjam etapui.

Dėkojame varžybų partneriams: RCmart, DS Racing, Dynamit, Modeliukai.lt, Hostinger, Autoplius

Baltijos šalių RC drifto čempionato pirmojo etapo nugalėtojai

Nuotraukos: S1MPLE.photo

Apie VilniusSliders

Mus rasite
Šeškinės g. 22, Vilnius

El. paštas: [email protected]