VilniusSliders

Radijo bangomis valdomų modelių (drifto) klubas.
RC drifto trasa Vilniuje
Modelių nuoma

Modeliavimo paroda - Modellbau 2019 Vienoje

Spalio pabaigoje VilniusSliders atstovai aplankė modeliavimo ir hobių parodą Modellbau 2019, kuri vyko Vienoje. Tai milžiniška paroda, užėmusi ne tik visas Vienos parodų centro sales, bet ir keletą aikštelių tarp jų. Įsivaizdavimui: Vienos parodų centras yra tris kartus didesnis už mūsų Litexpo parodų centrą.

 

DBC - Drifting bastards crew trasa Modellbau 2019


Žinoma, visų pirma vykome aplankyti savo draugų, kurie mus ir pakvietė į šią Austrijos širdyje vykstančią parodą - DBC - Drifting Bastards Crew bei jiems talkinusių Xtreme Drift Crew.

Mūsų laukė nemenka trasa, bei dalyvių gausios dirbtuvės, o taip pat, galimybė išmėginti driftą su mažaisiais Atomic DRZ, tam skirtoje mažoje trasoje.

RC driftas buvo tik mažoji dalis milžiniškoje parodoje. Greta drifto trasos vyko ETS (Europe Touring Series) varžybos, šaudė radijo bangomis valdomi tankai, kitose salėse karaliavo stendiniai modeliai, galybė traukinių depų ir linijų, dronai, lėktuvai ar net povandeniniai laivai. Atskira salė buvo paskirta stance bei drifto automobiliams, o gretimoje, tarp salių įsikūrusioje, aikštelėje reguliariai vyko drifto pilotų, moto akrobatų bei studentų formulių pasirodymai. Ar verta ten nuvykti 2020-ais? Žinoma!

Nuotraukos: VilniusSliders bei Xtreme Drift Crew

Apie VilniusSliders

Mus rasite
Šeškinės g. 22, Vilnius

El. paštas: [email protected]