VilniusSliders

Radijo bangomis valdomų modelių (drifto) klubas.
RC drifto trasa Vilniuje
Modelių nuoma

D10 DRIFT BATTLE OF POLAND 2019

Lapkričio 15-17 dienomis Poznanėje, Tarptautiniuose parodų rūmuose vykusioje parodoje Hobby buvo suorganizuotos D10 Drift Battle of Poland 2019 RC drifto varžybos. Tai pirmos tokios trukmės RC drifto varžybos Lenkijoje - jos truko net tris dienas. Viena diena buvo skirta treniruotėms, kitos dvi - kvalifikacijoms ir varžyboms.

 

D10 Polska trasa

Šiose važybose tarp 50 dalyvių taip pat buvo ir penki dalyviai iš Lietuvos, VilniausSliders atstovai - Karolis Bašinskas - jauniausias šių varžybų dalyvis, Aurelijus Janulis, Antanas Pavilionis, Arnas Kalinauskas bei Arnoldas Gavėnas. Be to sudalyvauti varžybose Lenkijoje atvyko svečiai iš Ukrainos ir Čekijos.

Lietuviams treniruočių dieną išbandžius trasą teko gerokai pasididinti galios limitus, kadangi trasa buvo ilga su ilgais posūkiais. Pasididinus galią teko susidurti su kitu iššukiu - kaistančiomis ir greit dylančiomis padangomis. Kiekvienam dalyviui organizatoriai suteikė po vieną komplektą DS Racing FFFF Zero II padangų treniruotėms bei varžyboms, tad dalyviams teko jas naudoti ekonomiškai. 

Šiose varžybose buvo trys atskiri kvalifikaciniai važiavimai - pirmi du vyko pirmą varžybų dieną, trečias vyko prieš TOP 32 važiavimus. Per pirmus du važiavimus buvo išsiaiškinti Top 16 geriausių kurie patenka į porinius važiavimus. Teisėjai taškais nesišvaistė. Po šių važiavimų į Top 16 iš Lietuvos pateko tik Karolis, užėmęs penktą vietą ir tik 1,34 taško atsilikęs nuo pirmą vietą kvalifikacijoje užėmusio Anton Krulikovskyi. 

Per trečiąjį važiavimą, kuriame buvo iš likusių dalyvių buvo atrinkti 16 geriausiai pasirodė Aurelijus Janulis, surinkęs 47 taškus, Arnoldas Gavėnas liko 15 su 25,33 taško. 

Top32 poriniuose važiavimuose kiek geriau sekėsi Karoliui - jis laimėjo vieną važiavimą ir pateko į Top16. Aurelijui ir Arnoldui teko nusileisti savo priešininkams Top32 kovose. Šį sykį puikiai sekėsi Ukrainos atstovams Oleksander Volnianskyi ir Artem Krut kurie pasidalino atitinkamai pirmą ir antrą vieta. Trečioje vietoje liko lenkas Adrian Janiszewski. 

Apie VilniusSliders

Mus rasite
Šeškinės g. 22, Vilnius

El. paštas: [email protected]