Naujienos

Pirmoji treniruotė naujoje trasoje - jau šiandien!

Bičiuliai, po ilgų vakarų pastarąsias porą savaičių - šiandien (09.16) 18:00 atveriame duris pirmajai treniruotėj naujoje VilniusSliders trasoje, Panerių g. 49, antras aukštas (kaip tiksliai mus rasti - žiūrėkite nuotraukose ;) ). Jei atvyksite po 19 valandos - skambinkite trasos numeriu (+370 671 25 984) ir mes Jus įleisime.

Taip pat treniruotė vyks rytoj, nuo 12 iki 18 valandos.

Vienos treniruotės kaina - 7 Eur, mėnesio - 20.
Labai prašome gerbti save ir kitus - atsivežkite savo šlepetes arba vos atvėrę duris apsiaukite mūsų paruoštus vienkartinius batus! Patalpose batams sakome - NE!
Iki susitikimo šįvakar :)

2017 metų Lietuvos RC drifto čempionatui artėjant prie pabaigos intriga nemažėja

Taigi, skelbiame ketvirtojo Lietuvos RC drifto čempionato etapo nugalėtojus:

AWD

  1. Waldemar Ruris
  2. Rytis Mažylis
  3. Tomas Orentas

2017 met7 Lietuvos RC drifto čempionato ketvirtojo etapo AWD klasės nugalėtojai

RWD

  1. Andree Littleroom
  2. Povilas Žukovskis
  3. Mārtiņš Zariņš

2017 met7 Lietuvos RC drifto čempionato ketvirtojo etapo RWD klasės nugalėtojai

Ir ką gi mes matome turnyrinėje lentelėje? Intriga dar niekur nedingsta :)

AWD klasėje lyderiu išlieka Tomas Orentas, bet jam ant kulnų mina Aurelijus Janulis ir Waldemar Ruris, kuris, beje, po šio etapo Aurelijų išstūmė iš antrosios pozicijos ir įgavo 4 taškų persvarą. Tiesa, nei vienam, nei kitam nėra laiko džiūgauti, mat į prizininkų pakylą dar kėsinasi Rytis Mažylis, kuriam iki podiumo trūksta visai nedaug.

Rokiruotės ir staigmenos po trečiojo VilniusSliders Lietuvos čempionato etapo

Šio savaitgalio etapas pateikė keletą staigmenų VilniusSliders čempionato bendrojoje įskaitoje tiek AWD, tiek RWD klasėse.

AWD:

Į pirmąją vietą išsiveržė Tomas Orentas, pastumdamas Aurelijų Janulį ir Valdemar Ruris vienu laipteliu žemyn. Taip pat, į viršų stipriai šovė Karolis Bašinskas, pakildamas net šešioms pozicijomis.

RWD:

Lyderiai išlieka nepasikeitę, Andree Littleroom su Mārtiņš Zariņš surinkę vienodą taškų skaičių dalinasi pirmomis dviejomis vietomis, tuo tarpu dėl kitų pozicijų kova aštrėja!
Į trečią vietą pakyla Povilas Žukovskis (pakildamas trijomis pozicijomis), už jo, surinkę vienodą taškų skaičių, 4-5 vietas dalinasi Valdemar Ruris ir Artūras Agadžanianas.
Po puikaus pasirodymo net aštuoniomis pozicijomis į viršų kyla Deniss Pavlovs.

Sveikiname nugalėtojus ir primename, jog jūsų dar laukia bent du etapai, o kaip matote, padėtis turnyrinėje lentelėje gali labai greitai pasikeisti, tad nepraleiskite progos ir kovokite, nes prizus susirinks tik trys geriausi kiekvienos klasės pilotai, o dėl laukiančių prizu tikrai verta pakovoti!


VilniusSliders Lietuvos RC drifto čempionato įskaita po trečiojo etapo

Vasaros metu keičiasi trasos darbo laikas

VilniusSliders trasa

Bičiuliai, vasarai (birželio - liepos mėnesiams) keičiasi trasos darbo laikas.
Kadangi orai šyla ir žinome, kad mieliau savaitgalį leisite gamotoje, tad siekdami suteikti Jums galimybes pasidžiaugti vasara ir tuo pačiu neprarasti įgūdžių - atostogų neišeiname, o trasos darbo laika keičiame į šiek tiek laisvesnį.