Naujienos

Lietuvos RC drifto čempionato finalas parodoje "Vaikų Šalis"

VilniusSliders Lietuvos RC drifto čempionato "Vaikų Šalis" etapas

Bičiuliai, kviečiame visus į šių metų Lietuvos RC drifto čempionato finalą, kuris įvyks parodoje "Vaikų Šalis", lapkričio 26 dieną (sekmadieni).
Nepraleiskite progos pasivaržyti su stipriausiais Baltijos šalių RC driftais!

Žiūrovams pažadame kvapą gniaužiančius porinius važiavus, nes šiose varžybose spręsis - kas taps šių metų čempionais AWD ir RWD klasėse.
O taip pat, mielai papasakosime apie šį hobų, galimybę lankyti popamokinius užsiėmimus ar patarsime apie pirmojo modelio įsigyjimą.

Treniruotės Vilniuje jau vyksta

RC driftu sergame jau seniai ir pagaliau galime Jums pasiūlyti tam skirtą vietą. Ilgai tam brendome, daug dirbome ir dabar treniruotės jau vyksta pilnu pajėgumu mūsų trasoje.

Norite susipažinti su šiuo hobiu / sportu? Mus rasite kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį nuo 18 iki 22  valandos, bei šeštadieni nuo 12 iki 18 valandos Vilniuje, Panerių gatvė 49, antrame aukšte. Jei vartai į kiemą būtų uždaryti, drąsiai skambinkite trasos telefonu +370 671 25 984.

Neturite savo modelio? Užsukite susipažinti, mielai pristatysime, papasakosime ir patarsime nuo ko pradėti, o taip pat, galime pasiūlyti išsinuomoti bandomuosius modelius, kuriais, po trumpo instruktažo ir pasibandymo, galėsite pasivaržyti su draugais.

Turite modelį, bet jis sugedo? O gal norite išmokti pasiruošti kėbulą? O gal Jūs stendinių modeliukų fanas? Mūsų dirbtuvių durys Jums atviros! Čia tikrai rasite, kas Jums patars ir padės.

VilniusSliders trasa

VilniusSliders trasos dirbtuvės

Pirmoji treniruotė naujoje trasoje - jau šiandien!

Bičiuliai, po ilgų vakarų pastarąsias porą savaičių - šiandien (09.16) 18:00 atveriame duris pirmajai treniruotėj naujoje VilniusSliders trasoje, Panerių g. 49, antras aukštas (kaip tiksliai mus rasti - žiūrėkite nuotraukose ;) ). Jei atvyksite po 19 valandos - skambinkite trasos numeriu (+370 671 25 984) ir mes Jus įleisime.

Taip pat treniruotė vyks rytoj, nuo 12 iki 18 valandos.

Vienos treniruotės kaina - 7 Eur, mėnesio - 20.
Labai prašome gerbti save ir kitus - atsivežkite savo šlepetes arba vos atvėrę duris apsiaukite mūsų paruoštus vienkartinius batus! Patalpose batams sakome - NE!
Iki susitikimo šįvakar :)

2017 metų Lietuvos RC drifto čempionatui artėjant prie pabaigos intriga nemažėja

Taigi, skelbiame ketvirtojo Lietuvos RC drifto čempionato etapo nugalėtojus:

AWD

  1. Waldemar Ruris
  2. Rytis Mažylis
  3. Tomas Orentas

2017 met7 Lietuvos RC drifto čempionato ketvirtojo etapo AWD klasės nugalėtojai

RWD

  1. Andree Littleroom
  2. Povilas Žukovskis
  3. Mārtiņš Zariņš

2017 met7 Lietuvos RC drifto čempionato ketvirtojo etapo RWD klasės nugalėtojai

Ir ką gi mes matome turnyrinėje lentelėje? Intriga dar niekur nedingsta :)

AWD klasėje lyderiu išlieka Tomas Orentas, bet jam ant kulnų mina Aurelijus Janulis ir Waldemar Ruris, kuris, beje, po šio etapo Aurelijų išstūmė iš antrosios pozicijos ir įgavo 4 taškų persvarą. Tiesa, nei vienam, nei kitam nėra laiko džiūgauti, mat į prizininkų pakylą dar kėsinasi Rytis Mažylis, kuriam iki podiumo trūksta visai nedaug.